Franchising

Paper Roasting Coffee & Chocolate, son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de popüler olan ve giderek popülerleşen 3. Dalga Kahvecilik, ayrıca artık gıdaların daha butik ve doğal yapılığı ‘’Artisan’’ belçika çikolatası sektöründe yer almaktadır.

 

Paper, mimari yapısı, ürünleri, konsepti ile klasik coffee shop alışkanlığını yıkma düşüncesi ile hayata geçirilmiştir. Baristalar kahvecilikte dünya standartlarını belirleyen SCAA (Speciality Coffee Association of America) standartlarına göre kahve yapmaktadır. Konsepti, lezzet kalitesi ve markalaşma tecrübesi ile önce Türkiye sonra dünya çapında şubeleşip, kurumsallaşmayı hedeflemektedir.

Paper Roasting Coffee & Chocolate kendi kavurduğu çekirdeği, artisan belçika çikolataları, ev yapımı yiyecekleri ile diğer kahvecilerden, ürün çeşitliliği, kalite ve lezzeti ile ayrılmaktadır.

Sizin için;

Kahve çekirdeğinden, çikolataya kadar tüm ürünler taze olarak franchising şubesine gönderilmektedir. Tüm şubelerde aynı kaliteyi yakalamak için, tüm personel eğitimden geçirilerek hem baristalık hem de Paper kurumsal sistemine hazır hale gelecektir.

Profesyonel mimari kadromuz ile hem en iyi malzemeyi, en uygun fiyata buluyor, hem de mağazayı konsepte uygun hale getiriyoruz.

Stok, finans, işletme, pazarlama ve ön muhasabe alanında gerekli bilgilendirmeler de mağazayla paylaşılmaktadır..

Paper, pazarlama faaliyetlerini etkili bir şekilde yürütmektedir. Sizde aramıza katılarak; kampanya, etkinlikler ve sosyal medya yönetimi gibi faaliyetlere dahil olacaksınız.

Daha detaylı bilgi için lütfen formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

 

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İletişim Formu

Gönder